aloe@aloespa.ee  |  +372 6555044 (helistame tagasi, kui kohe ei vasta)
Jälgi meid Facebookis:

Massaaž

Massaaž
Massaaž on üks vanimaid ravimeetodeid, mida kasutasid juba meie targad esivanemad aastatuhandeid tagasi.

Massaaži võib lasta teha igal ajal, selleks, et pea olema mingit tervisehäda. See mõjub lõõgastavalt, rahustab närve, parandab vereringet ja tõstab meeleolu ning toimib läbi puudutuse positiivse mõju ja ravitoimelise tehnika.
Eriti kasulik on see siis kui teete istuva iseloomuga tööd ning on oht sundasendist tulenevatele lihaspingetele.
UUS! Laavakivi massaaž

Laavakivimassaaž – võimalus kogeda hetki, mil aeg justkui peatuks ja meeled rahunevad…

Laavakividega tekitatakse tugev soojusefekt, mis aktiviseerib imuunsüsteemi, see tekitab meelerahu ja heaolutunde. Massaaž stimuleerib vere mikrotsirkulatsiooni, vereringlust, kiirendab ainevahetust ja lõõgastab, võtab maha turseid. Seansi ajal kaovad kroonilised valud seljas ja kaelas, kaob stress ja väsimus, pinget maandatakse pehmelt ja ettevaatlikult. Pärast seanssi kaovad väsimus ja stress ning tunnete tulvavat eluenergiat. Laavakivimassaaž avaldab organismile samasugust füsioloogilist/üldtervistavat mõju nagu klassikaline massaaž.

Laavakivimassaaži aluseks on teadmine, et  tšakra on inimese keha energia keskus, mis on ära jaotatud inimese selgroo liinil ja neid on kokku 7:
1. lähtekoha ehk alguse (juur/vundament) tšakra
2. alakeha (seksuaalne) tšakra
3. päikesepõimiku tšakra
4. südame tšakra
5. neelu tšakra
6. kolmas silm
7. kroon pealae tšakra

Massaaži filosoofia: laavakividega on võimalik  imeda endasse elujõudu ümbritsevast maailmast ja seejärel jaotada inimese sees seda energiat laiali. Igale tšakrale vastab teatud värv, noot, vääriskivi. Igal tšakral on oma mõjutsoon. See tähendab, et iga tšakra vastutab teatud siseorganite töö eest ning samas ka inimese hingelise (emotsionaalse) seisundi eest. Keha ja hinge hellitades me vabastame pinged, mis nagu mürgised sõlmed on end hädadega kokku sidunud.

See on ida ja lääne kultuuridest inspireeritud iidne kunst mis ühendab õrna ja lihtsa massaaži laavakivide teraapiliste omadustega. Massaaž vähendab füüsilisi vaevusi ja leevendab nende põhjuseid aastatuhandete vanuse idamaise tarkuse ja kogemusega. Laavakividega massaaž põhineb akupunktuuril, shiatsul ja digitaalsurvel, stimuleerides positiivset energiat vajavaid kehaosi lastes energial voolata läbi kogu keha. Stimuleerib immuunsussüsteemi, parandab vere mikrotsirkulatsiooni, parandab ainevahetust, võtab maha blokaadid, tasakaalustab energiavood.

******************************************************

Meemassaaž
Meemassaaž parandab verevarustust ja maandab lihaspinget, mis tekib jääkainete kogunemisest. Vere ja lümfiringe kaudu aitab see väljutada organismist jääkaineid, stimuleerib naha aluskoe ja verevarustuse tööd.
Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda tselluliidiga ja puhastab nahapoore.Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada “saastunud” energiat. Massaaži toimel puhastuvad energiakanalid ja energia hakkab neis jälle vabalt voolama, paraneb vereringe naha aluskihtides ja lihastes. Mesi seob mürke ja kiirendab nende väljaviimist organismist.
Massaaž mõjub hästi vananevale ja lõtvuvale nahale, seda toniseerides ning tugevalt trimmides. Meemassaaži võib kasutada ka ühe osana tselluliidivastases ravis. Protseduur silub nahaaluseid tihendeid, seetõttu muutub nahk peale massaaži siidiseks.
Vastunäidustuste puudumise korral võib seda teha ka näole – toniseerib, trimmib, puhastab ja tõstab näonahka. Meemassaaži ei maksa segi ajada endale saunas mee pealemäärimisega. Aitab suurepäraselt ka külmetushaiguste puhul. Masseerida võib  liigeseid, kuid mitte kui veenilaiendid.Meemassaaž sobib:
Külmetus, bronhiit
Närvi- ja liigesevalud
Stress
Lihaspinged
Tselluliit
Kroonilised liigeseprobleemid
Seedimisprobleemid
Kuiv nahk
Parandab selgroo liikuvust
Alandab kaalu
Puhastab nahapoore
Meemassaaž ei sobi:
Allergia mee suhtes
Nahahaavad
Ägedad põletikud
Kõrgvererõhutõbi
Südame rütmihäired
Südame stimulaator
Ei sobi lastele ja rasedatale
Maksa või neerukahjustus
Palju sünnimärke
Väga karvasel inimesel raskesti talutav

******************************************************

Klassikaline massaaž
– kiirendab ainevahetust
– parandab vereringet
– lõõgastab ja venitab lihaseid
– rahustab kesknärvisüsteemi
– vabastab heaolutunnet tekitavaid hormoone
– pehmendab rasvkudet, pinguldab nahka
– aitab langetada kaalu (pannes organismi kiiremini tööle)

 

Soovitatakse:
– lihaspingete, lihaste valulikkuse korral
– liigeste jäikuse korral
– vale kehahoiaku ja halva rühi korral
– pingepeavalu
– vere- ja lümfiringluse kiirendamiseks
– verevarustushäirete korral
– aeglustunud soolteperistaltika puhul
– sedelike ja jääkainete kogunemisel organismi
– väsinud ja kuiva naha korral, kortsude tekkimisel
– immuunsüsteemi nõrkuse korral
– vererõhu kerge tõusu korral
– kehva enesetunde, masenduse puhul
– unehäirete puhul
– närvilisuse, mõõdukas stressi puhul
– vaimse tasakaalutuse korral
– väsimuse puhul vaimsest tööst
– tähelepanuvõime languse puhul

 

Kuumaõli massaaž – viiakse läbi naturaalsete õlidega, Liquiderma maassažiõlid-kookos-ja viinamarjaõli. Kuumaõli massaaž on organismi puhastava toimega (jääkained viiakse organismist välja!), nahka toitev rohke õliga massaaž.
Massaaž koosneb rütmilistest kiigutustest, rullimistest, pehmetest silitustest, mis on kindla eesmärgi ja energeetilise suunitlusega.
Viinamarja seemnetega ja kookose kuumaõli massaaž-eeterlikud õlid parandavad ainevahetust, tõstavad, parandavad tuju-ja und ning võitlevad depressiooniga.
Eriti kuiva naha puhul-super! Sügis-talv periood.

***********************************************************

Tselluliidimassaaž – tselluliit tekib mürkainete kogunemisel naha alla, mida keha ei suuda ise loomulikul teel organismist eemaldada.
Kui mürkaineid koguneb liiga palju, siis tekib selles piirkonnas kudedes vedelikupeetus, mõningad muutused sidekoes ning kõik see kokku moodustab tselluliidi ehk rahvakeeli apelsinikoore efekti.
Tihti kohtab erinevates meediaväljaannetes seisukohta, et tselluliidist ei ole võimalik vabaneda. Millegipärast on tavaliselt mainimata jäetud, et tselluliidist ei ole võimalik ainult siis lahti saada, kui tselluliit on juba nii kaugele arenenud, et on kahjustunud sidekude. Muudel juhtudel on see sageli küll aeganõudev, aga muidu igati teostatav.
Soovitame: kui tselluliit ei häiri, siis on kõik korras ning see massaaž ei ole ilmselt teie jaoks. Kui tselluliit on teie jaoks probleem, siis ärge oodake homset päeva, vaid tselluliidimassaaži tuleb tulla kohe.

Mida vähem tselluliiti, seda kergemini sellest lahti saab